Ministrul Afacerilor Interne, Pavel Voicu, și-a sărbătorit, la 29 ianuarie, ziua de naștere. Demnitarul a împlinit 47 de ani. Și dacă mulți oficiali, de ziua lor de naștere, preferă să plece undeva, omagiatul a ales să-și petreacă ziua la lucru. Acesta a participat și la ședința Guvernului, unde s-a bucurat de felicitări din partea colegilor. Dle Voicu, la mulți ani și să vă bucurați de atenție din partea prietenilor, indiferent de funcția pe care o veți ocupa!
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș

















