La precedenta ședință a Parlamentului, pe holul Legislativului, ministrul Justiției, Fadei Nagacevschi, și deputatul Dinu Plângău, din partea Platformei Demnitate și Adevăr, au stat de vorbă. Desigur, noi nu știm ce au discutat cei doi, dar vă garantăm că mai înflăcărată discuție între doi demnitari nu am văzut. Pozele ce urmează vă vor convinge de acest fapt.
Autor: TRIBUNA
Foto: Andrei Boguș

















