[ X ]
Breaking news1 Noiembrie 2019 15:15

Ex-primarul Serafim Urechean a spus pentru cine și de ce îl va vota duminică

Fostul primar al municipiului Chișinău, Serafim Urechean, îndeamnă locuitorii capitalei să-l voteze pe candidatul Partidului Socialiștilor din Republica Moldova (PSRM), Ion Ceban, la șefia municipiului, informează TRIBUNA.

„Îndemn pe toți, în această duminică, să-și dea votul pentru unul dintre cei doi, pentru cel care cunoaște orașul. Având o susținere în Consiliul Municipal, va putea rezolva problemele orașului nostru care, cu părere de rău, foarte mult influențează locuitorii orașului nostru. De aceea, eu îmi voi da votul pentru Ion Ceban și vă îndemn pe toți să faceți alegerea”, a declarat Urechean pentru Accent TV.

Mihaela Conovali

Urmăreşte telegram
Abonați-vă la canalul nostru
Editorial Investiţiile în clădiri rezidenţiale scad. Ce va urma? Anul 2026 se anunţă a fi unul complicat pentru piaţa construcţiilor şi pentru piaţa imobiliară, iar datele ... Continuare

Sondaj

  • Care e cea mai mare problemă la moment în Republica Moldova?

    View Results

    Loading ... Loading ...